

Over deze Bloembak cortenstaal Hudson 50 x 50 x 50 cm
met bodem Tip: De roestkleur is pas zichtbaar na enkele weken tot maanden. Om het roestproces te versnellen kan het product worden behandeld met zeezout opgelost in warm water.
Specificaties
| Behandeling | Geoxideerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Cortenstaal |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 18.5 kg |
| Dikte | 1,5 mm |
| Extra product informatie | Met bodem dikte staal 1,5 mm |