

Over deze Bloembak Bali 100 x 50 x 50 cm
met bodem
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Extra product informatie | Met bodem |