
Over deze Big bag brokken Basalt zwart 40-80 mm
Big-bag van ± 1000kg
Specificaties
| Formaat | 40 - 80 mm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Graniet |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 1,20 m |
| Hoogte | 1,00 m |
| Gewicht | 1000 kg |
| Extra product informatie | Big-bag van ± 1000kg |

Big-bag van ± 1000kg
| Formaat | 40 - 80 mm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Graniet |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 1,20 m |
| Hoogte | 1,00 m |
| Gewicht | 1000 kg |
| Extra product informatie | Big-bag van ± 1000kg |