
Over deze Big bag brokken Ardenner grijs 45-65 mm
Big-bag van ± 1000kg
Specificaties
| Formaat | 45 - 88 mm |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Kalksteen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 1,20 m |
| Hoogte | 1,00 m |
| Gewicht | 1000 kg |
| Extra product informatie | Big-bag van ± 1000kg |