
Over deze Betonsysteem Hoek- cq muurprofiel 26 cm
Voor het bevestigen aan een muur of het creëren van een driesprong
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 5,5 cm |
| Lengte | 26,2 cm |
| Hoogte | 3,2 cm |
| Gewicht | 0.465 kg |
| Extra product informatie | Voor het bevestigen aan een muur of het creëren van een driesprong |