
Over deze Beton bevestigingsset antraciet gecoat tbv 8,5 x 8,5 paal
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Schermsteunen (4) |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 5,5 cm |
| Lengte | 5,5 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 0.15 kg |
| verpakkingseenheid | 4 piece |
| Extra product informatie | T,b,v, 8,5 x 8,5 cm palen |