
Over deze Berton©-afdekkap antraciet vlakke kop 180 cm tussenmodel
Houd er rekening mee dat de leverdagen van betonbestellingen in de weken 31, 32 en 33 kunnen afwijken van de gebruikelijke leverdagen vanwege de vakantieperiode.
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Beton |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Keurmerken | Kiwa |
| Koptype | Vlakke kop |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 6,7 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 10.2 kg |
| Gewapend | Ja |