



Over deze Berton©-afdekkap antraciet diamantkop 180 cm tussenmodel
Houd er rekening mee dat de leverdagen van betonbestellingen in de weken 31, 32 en 33 kunnen afwijken van de gebruikelijke leverdagen vanwege de vakantieperiode.
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Beton |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Keurmerken | Kiwa |
| Kleur | Antraciet |
| Koptype | Piramide |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 4,4 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 9.9 kg |
| Gewapend | Ja |