
Over deze Bangkirai hardhout vlonderplank 2,1 x 14,5 x 245 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, 1 zijde 8 groeven
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde met 8 groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 245 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| Gewicht | 6.75 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |