Over deze Bangkirai hardhout regel 4,5 x 7,0 x 400 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 11.97 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |