
Over deze Bangkirai hardhout afwateringsbalk 4,5 x 9,0 x 300 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd
Met afwateringsprofiel. Gevingerlast, om het kromtrekken zoveel mogelijk te voorkomen. Geschikt voor blokhutten met een wanddikte van 44mm of dikker.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Extra product informatie | Met afwateringsprofiel geschikt voor blokhutten ongeacht de wanddikte gevingerlast, om het kromtrekken zoveel mogelijk te voorkomen voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |