

Over deze Babyschommel
Geschikt voor kinderen tot 36 maanden
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Touw |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 31 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Gewicht | 0.943 kg |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Extra product informatie | Geschikt voor kinderen tot 36 maanden |