
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Azobé hardhout paal 6,5 x 6,5 x 400 cm geschaafd, ongepunt, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,5 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Gewicht | 21.97 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |