Over deze Azobé hardhout paal 10,0 x 10,0 x 200 cm fijnbezaagd, ongepunt
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 26 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |