

Over deze Autobandschommel
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rubber |
|---|---|
| Inbegrepen | Touw |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 68 cm |
| Hoogte | 23 cm |
| Gewicht | 6.15 kg |
| Diameter | 63 cm |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |