

Over deze Aqua-pan antraciet leislag plaat 86 x 113,5 cm
De voordelen van Aqua-pan. Het metaal is bewerkt met een aluminium-zink coating. Zeer eenvoudig te leggen zonder knippen of zagen. Slechts 6kg/m2 gewicht. Oppervlakte afwerking van de aquapan is middels granulaat, dus geen glinsterend oppervlak.
Minimale dakhelling 10 graden Om condensvorming en vochtdoorslag tegen te gaan adviseren wij u dakleer als onderlaag te gebruiken. Werkende maat: 109,0 × 79,0 cm
Specificaties
| Afwerking | Granulaat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 113,5 cm |
| Lengte | 86 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 4.4 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 3,5 mm |
| Werkende afmeting - oppervlakte | 0,86 m² |