Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC · Neutraal
Over deze Angelim vermelho hardhout schothout 2,0 x 15,0 x 350 cm, fijn bezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 13.7 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |