
Over deze Angelim vermelho hardhout paal 8,5 x 8,5 x 275 cm geschaafd, gepunt, 4 zijden 2 V-groeven, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | 4 zijden 2 groeven, Gepunt, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 8,5 cm |
| Lengte | 275 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Gewicht | 28.81 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |