Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC · Neutraal
Over deze Angelim vermelho hardhout bestekhout 5,0 x 20,0 x 500 cm fijn bezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 60 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |