

Over deze Angelim vermelho hardhout beschoeiingschot 60,0 x 2,0 x 200 cm fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Inbegrepen | Worteldoek |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 2 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 39 kg |
| Extra product informatie | Plank dikte 20 mm – schot dikte 40 mm elk schot is voorzien van koppel klamp voor-gemonteerd let op de afbeelding kan afwijken. wordt afhankelijk van beschikbaarheid geproduceerd met afwijkende breedte planken voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |