
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Angelim vermelho hardhout afdekkap 4,5 x 7,0 x 185 cm geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Sponning | 3,2 x 2,5 x 185 cm |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 185 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 5.491 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |