
Over deze Aluminium onderconstructie SD4/FD4/PD4
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 2,02 m |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 19 kg |

| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 2,02 m |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 19 kg |