

Over deze Afdekdop, blauw
M8-10
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 31 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0.25 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |


M8-10
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 31 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0.25 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |