
Over deze Aanbouwklimwand speeltoestel zelfbouwdoos Wall
Kan voor platformhoogtes van 120 cm of 150 cm gebruikt worden
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Klimelementen (5) |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Niet inbegrepen | Houtpakket |
| Product type | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 170 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Gewicht | 2.325 kg |
| Extra product informatie | Kan voor platformhoogtes van 120 cm of 150 cm gebruikt worden |