
Over deze Aanbouwklimwand speeltoestel zelfbouwdoos Net
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Klimnet |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Product type | Speeltoestellen |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Extra product informatie | Toepasbaar op een verdiepingshoogte vanaf 120 tot en met 150 cm |