
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Aanbouwklimwand speeltoestel Wall, geschaafd grenen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Houtpakket, Klimelementen (5) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Product type | Speeltoestellen |
| Breedte | 27,2 cm |
| Lengte | 170 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Gewicht | 2.325 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |